GoKarakter hedder nu GoTutor - Læs mere

Håndplukkede talenter

Lektiehjælpere hos GoTutor

Ildsjælene bag vores succes

Alle vores undervisere er udvalgte ud fra deres faglige og pædagogiske egenskaber. Vi har håndplukket de mest talentfulde universitetsstuderende, som alle også har gennemført vores interne uddannelse. Du kan derfor være sikker på, at du bliver tilknyttet en af landets dygtigste lektiehjælpere. Vi ved, hvor vigtigt venskabet og kemien mellem elev og underviser ligeledes er for et effektivt mentorforløb.


Video placeholder for youtube
Tilde B.
Tilde B. University College - Sjælland - UCSJ Lærer
Laura V.
Laura V. - STX - almen studentereksamen
Lasse M.
Lasse M. Københavns Universitet - KU Filosofi, dansk og litteraturvidenskab
Shekha R.
Shekha R. Copenhagen Business School - CBS HA almen
Sigrid B.
Sigrid B. - STX - almen studentereksamen
Alberte E.
Alberte E. Aarhus Universitet - AU Musikvidenskab og tysk
Josefine S.
Josefine S. Københavns Universitet - KU Jura
Henry L.
Henry L. - HHX - Niels Brock
Mikkel B.
Mikkel B. - HTX - teknisk studentereksamen
Louise H.
Louise H. Aarhus Universitet - AU Religionsvidenskab
Mads K.
Mads K. Aarhus Universitet - AU Mellemøststudier
Sofie K.
Sofie K. - IB, International Baccalaureate
Ditte B.
Ditte B. Københavns Universitet - KU Tysk
Ebbe M.
Ebbe M. - STX - almen studentereksamen
Samim A.
Samim A. - HTX - teknisk studentereksamen
Maiken T.
Maiken T. Københavns Universitet - KU Dansk
Caroline K.
Caroline K. Københavns Professionshøjskole Lærer
Joseph A.
Joseph A. - Sprog og økonomi
Jeppe H.
Jeppe H. Syddansk Universitet - SDU Psykologi
Martin A.
Martin A. Aalborg Universitet - AAU Historie og samfundsfag
Alexander A.
Alexander A. University College - Nordjylland - UCN Lærer
Marc N.
Marc N. VIA University College Lærer
Nihal F.
Nihal F. Københavns Universitet - KU Engelsk
Olivia B.
Olivia B. University College - Nordjylland - UCN Lærer
Tore H.
Tore H. Københavns Universitet - KU Datalogi
Iben H.
Iben H. - STX - almen studentereksamen
Freja M.
Freja M. Syddansk Universitet - SDU Tysk
Mathilde B.
Mathilde B. Københavns Universitet - KU Tværkulturelle Studier
Mikkel L.
Mikkel L. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, litteratur og kultur
Olivia B.
Olivia B. Københavns Professionshøjskole Lærer
Oliver S.
Oliver S. - STX - almen studentereksamen
Sofie A.
Sofie A. - STX - almen studentereksamen
Kirstine N.
Kirstine N. - STX - almen studentereksamen
Noah H.
Noah H. - STX - almen studentereksamen
Lærke L.
Lærke L. Syddansk Universitet - SDU Dansk
Frederik H.
Frederik H. - Datavidenskab og Fysik
Annette S.
Annette S. Københavns Professionshøjskole Lærer
Anne S.
Anne S. Københavns Professionshøjskole Lærer
Karina P.
Karina P. Aarhus Universitet - AU Idræt
Jakob J.
Jakob J. Syddansk Universitet - SDU Jura
Christoffer M.
Christoffer M. Syddansk Universitet - SDU Psykologi
Hakan R.
Hakan R. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Maria T.
Maria T. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Frederikke H.
Frederikke H. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og itteratur
Jakob K.
Jakob K. Københavns Universitet - KU Jura
Esme N.
Esme N. Københavns Professionshøjskole Lærer
Rufaida M.
Rufaida M. Københavns Universitet - KU Farmaci
Astrid V.
Astrid V. - STX - almen studentereksamen
Gry V.
Gry V. Lærerseminariet Lærer
Oliver J.
Oliver J. Københavns Universitet - KU Datalogi
Frederik I.
Frederik I. Aarhus Universitet - AU Nordisk Sprog og Litteratur
Anna T.
Anna T. Københavns Professionshøjskole Lærer
Anders A.
Anders A. - STX - almen studentereksamen
Iben C.
Iben C. - HTX - teknisk studentereksamen
Maria M.
Maria M. - Antropologi
Tabea T.
Tabea T. Aarhus Universitet - AU Historie
Laura M.
Laura M. Aarhus Universitet - AU Engelsk
Katrine O.
Katrine O. - STX - almen studentereksamen
Oskar B.
Oskar B. Aarhus Universitet - AU Medicinal Kemi
Louise A.
Louise A. - STX - almen studentereksamen
Alexander H.
Alexander H. Københavns Universitet - KU Biologi
Katerina V.
Katerina V. Københavns Universitet - KU Jura
Sissel M.
Sissel M. VIA University College Lærer
Christina H.
Christina H. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteratur
Klara H.
Klara H. - STX - almen studentereksamen
Nikolaj C.
Nikolaj C. Aalborg Universitet - AAU Engelsk
Håkon M.
Håkon M. Københavns Universitet - KU Idræt og Ernæring
Laila D.
Laila D. Københavns Universitet - KU Engelsk
Rikke B.
Rikke B. Aalborg Universitet - AAU Kemiingeniør
Mette S.
Mette S. Syddansk Universitet - SDU Engelsk og Latin
Nanna E.
Nanna E. Aarhus Universitet - AU Nordisk Sprog og Litteratur
Villads R.
Villads R. Københavns Universitet - KU Nanoscience
Claus J.
Claus J. - B.Sc. i kemi, Cand.scient.med. biomedical engineering, HD 1. del
Jacob D.
Jacob D. - Student fra Niels Brock IBB
Helle P.
Helle P. Syddansk Universitet - SDU Engelsk og psykologi
Stine T.
Stine T. Syddansk Universitet - SDU Dansk
Johan V.
Johan V. Aarhus Universitet - AU Tysk med tilvalg i idræt
Victor G.
Victor G. Københavns Universitet - KU Engelsk
Benedikte B.
Benedikte B. Københavns Universitet - KU Jura
Amalie S.
Amalie S. - STX - almen studentereksamen
Tina P.
Tina P. Syddansk Universitet - SDU Matematik
Emil R.
Emil R. Københavns Universitet - KU Idræt
Mathilde S.
Mathilde S. VIA University College Lærer
Louise V.
Louise V. Aarhus Universitet - AU Economics and Business Administration
Barbara E.
Barbara E. Københavns Universitet - KU Jura
Mathilde A.
Mathilde A. Københavns Professionshøjskole Lærer
Daniel B.
Daniel B. VIA University College Lærer
Johannes H.
Johannes H. Copenhagen Business School - CBS HA(psyk)
William J.
William J. - HHX - merkantil studentereksamen
Freja L.
Freja L. - Studrende ved Borupgaard Gymnasium
August K.
August K. Aarhus Universitet - AU Agrobiologi
Yurika K.
Yurika K. Københavns Universitet - KU Spansk sprog og kultur
Johannes B.
Johannes B. Syddansk Universitet - SDU Jura
Simon A.
Simon A. Syddansk Universitet - SDU Historie og samfundsfag
Anne K.
Anne K. - STX - almen studentereksamen
Camilla S.
Camilla S. - STX - almen studentereksamen
Gustav E.
Gustav E. - STX - almen studentereksamen
Asger P.
Asger P. Roskilde Universitet - RUC Socialvidenskab og Kommunikation
Jonas G.
Jonas G. Aalborg Universitet - AAU Diplomingeniør i Eksportteknologi
Stine R.
Stine R. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteratur
Rasmus F.
Rasmus F. Københavns Universitet - KU Matematik
Haleef A.
Haleef A. - HTX - teknisk studentereksamen
Lukas C.
Lukas C. Syddansk Universitet - SDU Psykologi
Anton K.
Anton K. - HTX - teknisk studentereksamen
Emil J.
Emil J. - STX - almen studentereksamen
Helena L.
Helena L. Aarhus Universitet - AU Spansk og Spanskamerikansk Sprog, Litteratur og Kultur
Clara H.
Clara H. - STX - almen studentereksamen
Peter O.
Peter O. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Johanne B.
Johanne B. Aarhus Universitet - AU Psykologi
Thomas D.
Thomas D. Københavns Universitet - KU Idræt med sidefag i biologi
Line L.
Line L. Københavns Universitet - KU Litteraturvidenskab
Lea B.
Lea B. University College - Nordjylland - UCN Lærer
Nivitha T.
Nivitha T. Københavns Universitet - KU Kemi
Nana M.
Nana M. - HF - gymnasial uddannelse
Jakob S.
Jakob S. Syddansk Universitet - SDU Matematik og fysik
Sarah E.
Sarah E. Aarhus Universitet - AU Fysik og religionsvidenskab
Christoffer T.
Christoffer T. - HF - gymnasial uddannelse
Ida F.
Ida F. Aarhus Universitet - AU HA almen - Erhvervsøkonomi
Louise F.
Louise F. Danmarks Medie- og journalisthøjskole - DMJX Kommunikation
Anders C.
Anders C. Roskilde Universitet - RUC Samfundsvidenskab og historie
Camilla M.
Camilla M. Aarhus Universitet - AU Erhvervsøkonomi
Siri D.
Siri D. Danmarks Medie- og journalisthøjskole - DMJX Kommunikation
Adam J.
Adam J. Roskilde Universitet - RUC Historie og Kultur- og Sprogmødestudier
Nicolaj J.
Nicolaj J. Københavns Universitet - KU Statskundskab
Magnus L.
Magnus L. Aalborg Universitet - AAU Historie og samfundsfag
Joakim E.
Joakim E. - STX - almen studentereksamen
Daniel B.
Daniel B. - STX - almen studentereksamen
Freja S.
Freja S. - STX - almen studentereksamen
Pernille B.
Pernille B. VIA University College Lærer
Trine S.
Trine S. VIA University Collage Lærer
Valdemar S.
Valdemar S. Copenhagen Business School - CBS HA Almen
Charlotte H.
Charlotte H. - International Baccalaureate og Bachelor i Psykologi
March B.
March B. - HF - gymnasial uddannelse
Lucas A.
Lucas A. - HHX - merkantil studentereksamen
Yaren N.
Yaren N. Aalborg Universitet - AAU HA(jur.)
Isabella V.
Isabella V. Københavns Universitet - KU Biologi
Veberka K.
Veberka K. Københavns Universitet - KU Medicin
Lasse C.
Lasse C. Aarhus Universitet - AU Cand.ling.merc, Spansk
Emma S.
Emma S. Roskilde Universitet - RUC Samfundsvidenskabelig bachelor
Anders N.
Anders N. Copenhagen Business School - CBS Politisk Kommunikation og Ledelse
Patrick E.
Patrick E. Aarhus Universitet - AU Biologi
Thamina R.
Thamina R. Københavns Universitet - KU Økonomi
Sarah K.
Sarah K. Københavns Universitet - KU Biologi
Peter H.
Peter H. Københavns Universitet - KU Biologi
Christian D.
Christian D. Syddansk Universitet - SDU Farmaci
Jaweed T.
Jaweed T. Syddansk Universitet - SDU Civilingeniør i Fysik og Teknologi
Alexandra V.
Alexandra V. VIA University College Lærer
Esben K.
Esben K. Aarhus Universitet - AU Musikvidenskab og matematik
Laura N.
Laura N. - STX - almen studentereksamen
Christina H.
Christina H. University College - Nordjylland - UCN Lærer
Kasper C.
Kasper C. Aarhus Universitet - AU Maskiningeniør
Arzo B.
Arzo B. - STX - almen studentereksamen
Maria G.
Maria G. - Lærerseminarium
Mathias C.
Mathias C. Københavns Universitet - KU Matematisk Statistik
Jakob H.
Jakob H. Syddansk Universitet - SDU Psykologi
Natascha M.
Natascha M. Københavns Professionshøjskole Lærer
Amalie F.
Amalie F. Københavns Universitet - KU Fysik
Signe B.
Signe B. VIA University College Læreruddannelsen
Frederik K.
Frederik K. Københavns Universitet - KU Datalogi
Frederikke L.
Frederikke L. Aarhus Universitet - AU Molekylærbiologi
Jishuo L.
Jishuo L. - Student fra Hasseris Gymnasium
Tobias D.
Tobias D. Aalborg Universitet - AAU Sundhedsteknologi
Emma K.
Emma K. Lærerseminariet Lærer
Marcus K.
Marcus K. Københavns Universitet - KU Jura
Eline A.
Eline A. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Matematik og Teknologi
Stefanie H.
Stefanie H. Aarhus Universitet - AU Tysk m. tilvalg i Nordisk sprog og litteratur
Christine K.
Christine K. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Mads J.
Mads J. Københavns Universitet - KU Fysiske fag
Andreas M.
Andreas M. Aarhus Universitet - AU Fysik
Helene S.
Helene S. - Igangværende kandidat i litteratur- og medievidenskab
Jacob S.
Jacob S. Aarhus Universitet - AU Historie m. tilvalg i idræt
Ida S.
Ida S. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Sarah R.
Sarah R. - Spansk-supplering
Claes K.
Claes K. - Studerende ved Gefion Gymnasium
Mads N.
Mads N. Syddansk Universitet - SDU Matematik
Daniel R.
Daniel R. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Civilbachelor Elektroteknologi
Emma S.
Emma S. Københavns Universitet - KU Uddannelsesvidenskab
Rasmus V.
Rasmus V. - Studerende ved Tietgen HHX
Astrid R.
Astrid R. - Student fra Sankt Annæ Gymnasium
Helene V.
Helene V. - Student fra HTX Helsingør.
Caroline L.
Caroline L. - Studerende ved Aalborg Handelsskole
Malte A.
Malte A. Aarhus Universitet - AU Bygningsdesigningeniør
Mathilde K.
Mathilde K. Københavns Universitet - KU Veterinærmedicin
Julie K.
Julie K. Aarhus Universitet - AU Engelsk
Axel H.
Axel H. - STX - almen studentereksamen
Hanne S.
Hanne S. Aalborg Universitet - AAU Economics and Business Administration
Lene W.
Lene W. Copenhagen Business School - CBS HA. Psyk
Thea W.
Thea W. - Student fra Virum Gymnasium
Ann-Kathrine H.
Ann-Kathrine H. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Emilie L.
Emilie L. Københavns Universitet - KU Folkesundhedsvidenskab
Jonathan K.
Jonathan K. - Student fra Skive College
Mia B.
Mia B. Københavns Universitet - KU Teater- og Performancestudier
Sidsel N.
Sidsel N. - Student fra Paderup Gymnasium
Stine G.
Stine G. Roskilde Universitet - RUC Humanistisk bachelor
Katrine S.
Katrine S. Aarhus Universitet - AU Matematik
Maria C.
Maria C. Københavns Professionshøjskole Lærer
Helena K.
Helena K. Københavns Universitet - KU Antropologi
Solvei H.
Solvei H. - Student fra Bagsværd Kostskole og Gymnasium
Jakob V.
Jakob V. Aarhus Universitet - AU Biologi m. tilvalg i idræt
Silke K.
Silke K. - Student fra Øregård Gymnasium
Michelle A.
Michelle A. Københavns Universitet - KU Biokemi
Klara J.
Klara J. Københavns Universitet - KU Pædagogik
Noah J.
Noah J. - Student fra Rysensteen Gymnasie
Sandra V.
Sandra V. Københavns Universitet - KU Engelsk
Sara E.
Sara E. Roskilde Universitet - RUC Journalistik og historie
Fama J.
Fama J. Københavns Universitet - KU Engelsk
Niklas K.
Niklas K. Aalborg Universitet - AAU Maskin og Produktion
Villads U.
Villads U. - Student fra Ingrid Jespersen
Amalie C.
Amalie C. Københavns Universitet - KU Italiensk sprog og kultur
Charlotte M.
Charlotte M. - Selvstændig coach
Mathilde Z.
Mathilde Z. - Student fra Greve Gymnasium
Liva S.
Liva S. - Studerende ved Roskilde Gymnasium
Tóki T.
Tóki T. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Fysik og nanoteknologi
Charlotte J.
Charlotte J. - Student fra H. C. Ørsteds Gymnasiet
Toke R.
Toke R. Københavns Universitet - KU Mellemøststudier
Thomas R.
Thomas R. Københavns Universitet - KU Engelsk
Christine T.
Christine T. Københavns Universitet - KU Kemi
Cathrine A.
Cathrine A. - Studerende ved Køge Handelsgymnasium
Lukas M.
Lukas M. Københavns Universitet - KU Humanfysiologi
Usama K.
Usama K. Københavns Universitet - KU Engelsk
Lene V.
Lene V. Aalborg Universitet - AAU Matematik og historie
Anna M.
Anna M. - Student fra Nærum Gymnasium
Emma E.
Emma E. - Student fra Birkerød Gymnasium
Sara T.
Sara T. University College - Nordjylland - UCN Lærer
Trine F.
Trine F. Aalborg Universitet - AAU Engelsk
Jean-Erik R.
Jean-Erik R. Københavns Universitet - KU Spansk sprog og kultur
Ama S.
Ama S. Københavns Universitet - KU Engelsk
Andreas K.
Andreas K. Roskilde Universitet - RUC Politik og administration
Isabella F.
Isabella F. Aarhus Universitet - AU Matematik-Økonomi
Mia N.
Mia N. - Student fra Borupgaard Gymnasium
Kamilla P.
Kamilla P. Syddansk Universitet - SDU Medicinstuderende
Malene J.
Malene J. Aarhus Universitet - AU Erhvervsøkonomi
Asta S.
Asta S. Syddansk Universitet - SDU Matematik
Louise U.
Louise U. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Mathias H.
Mathias H. Aalborg Universitet - AAU Psykologi
Sara K.
Sara K. - Student fra Aarhus Katedralskole
Kathe B.
Kathe B. Aalborg Universitet - AAU HA. Jur.
Emilie N.
Emilie N. - Aalborg Katedralskole
Søren R.
Søren R. - Studerende ved Odense Tekniske Gymnasium
Thea Ø.
Thea Ø. Aarhus Universitet - AU Kommunikation
Line G.
Line G. Københavns Universitet - KU Medicin
Erik R.
Erik R. University College - Lillebælt - UCL Lærer
Anes D.
Anes D. Københavns Universitet - KU Tandlæge
Knut I.
Knut I. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Kemi og teknologi
Bilal I.
Bilal I. - Matematik
Victor H.
Victor H. - Passioneret for dansk og matematik
Stine L.
Stine L. - Student fra Nørre Gymnasium
Elias R.
Elias R. Københavns Universitet - KU Fysik
Tobias V.
Tobias V. University College - København & Hillerød - UCC Læreruddannelsen
Gustav N.
Gustav N. Københavns Professionshøjskole Lærer
Sophie R.
Sophie R. Københavns Professionshøjskole Ernæring og sundhed
Dennis R.
Dennis R. - Studerende fra Sct. Knuds Gymnasium
Karima B.
Karima B. - Studerende ved KVUC
Madara B.
Madara B. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Bygningsingeniør
Rasmus K.
Rasmus K. Aarhus Universitet - AU Jura
Anton L.
Anton L. Aarhus Universitet - AU Teologi
Emma A.
Emma A. Aarhus Universitet - AU Jura
Maya H.
Maya H. Aalborg Universitet - AAU Arkitektur og design
Thor B.
Thor B. Københavns Universitet - KU Matematik
Jennifer K.
Jennifer K. Københavns Universitet - KU Spansk sprog og kultur
Matilde M.
Matilde M. Aarhus Universitet - AU Erhvervsøkonomi
Peter S.
Peter S. Aarhus Universitet - AU Tysk
Lenny I.
Lenny I. Syddansk Universitet - SDU Jura
Emma A.
Emma A. Aalborg Universitet - AAU Politik og Administration
Anne-Mette H.
Anne-Mette H. Københavns Universitet - KU Statskundskab
Karen F.
Karen F. - Student fra Egå Gymnasie
Monica D.
Monica D. - Student fra Nærum Gymnasium
Gustav F.
Gustav F. Syddansk Universitet - SDU Civilingeniør
Johannes B.
Johannes B. Aarhus Universitet - AU Økonomi
Camilla M.
Camilla M. University College - Lillebælt - UCL Læreruddannelsen
Anne D.
Anne D. VIA University College Lærer
Miguel B.
Miguel B. Københavns Universitet - KU Medicin
Sara T.
Sara T. Københavns Universitet - KU Engelsk
Frederik C.
Frederik C. Aarhus Universitet - AU Cand. Merc. Marketing
Celina K.
Celina K. Roskilde Universitet - RUC Humanistisk bachelor
Jakob D.
Jakob D. Aalborg Universitet - AAU Jura
Caroline W.
Caroline W. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteratur samt billedkunst
Emma H.
Emma H. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, litteratur og kultur
Oliver C.
Oliver C. Københavns Universitet - KU Nanoscience
Thomas W.
Thomas W. Copenhagen Business School - CBS HA. Psykologi
Clara V.
Clara V. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Line J.
Line J. - EUX kontor
Abdulrahman M.
Abdulrahman M. Syddansk Universitet - SDU HA. Almen
Thomas B.
Thomas B. University College - København & Hillerød - UCC Lærer
Ayub N.
Ayub N. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Elektro-ingeniør
Peter T.
Peter T. University College - København & Hillerød - UCC Læreruddannelsen
Oliver D.
Oliver D. Syddansk Universitet - SDU Jura
Peter C.
Peter C. - Studerende ved Nørresundby gymnasium
Oliver M.
Oliver M. Aalborg Universitet - AAU Economics and Business Administration
Jesper J.
Jesper J. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Ingeniør
Amin A.
Amin A. Aarhus Universitet - AU Cand.jur
Frederikke D.
Frederikke D. Aarhus Universitet - AU Uddannelsesvidenskab
William H.
William H. Aarhus Universitet - AU Politik og Økonomi
Louis L.
Louis L. - Studerende ved Rysensteen Gymnasium
Lasse F.
Lasse F. Aarhus Universitet - AU Matematik
Cecilie P.
Cecilie P. Københavns Universitet - KU Religionsvidenskab
Christina T.
Christina T. Copenhagen Business School - CBS HA. Almen
Emil B.
Emil B. Aarhus Universitet - AU Biologi
Gustav N.
Gustav N. Københavns Universitet - KU Fysik
Johanne K.
Johanne K. Syddansk Universitet - SDU Engelsk
Frederik V.
Frederik V. - Bsc. Oecon
Helene J.
Helene J. - Læreruddannelsen
Josefine A.
Josefine A. - Student fra Gribskov Gymnasium
Anne V.
Anne V. Københavns Universitet - KU Cand.med.vet
Mette H.
Mette H. Aalborg Universitet - AAU Dansk
Malene Q.
Malene Q. Syddansk Universitet - SDU Biomedicin
Camilla L.
Camilla L. Syddansk Universitet - SDU Spansk og Spanskamerikanske studier
Alexander S.
Alexander S. Aalborg Universitet - AAU Idræt og samfundsfag
Viktoria E.
Viktoria E. - Student fra Egaa Gymnasium
Louise H.
Louise H. - Student fra Frederiksborg Gymnasium
Josefine M.
Josefine M. Københavns Universitet - KU Dansk
Caroline I.
Caroline I. Aarhus Universitet - AU Molekylær medicin
Rasmus L.
Rasmus L. Aalborg Universitet - AAU Historie og samfundsfag
Anne R.
Anne R. University College - Nordjylland - UCN Lærer
Camilla A.
Camilla A. - Student fra Sct. Knuds Gymnasium
Jonathan G.
Jonathan G. Copenhagen Business School - CBS HA. Almen
Erica S.
Erica S. Københavns Universitet - KU Pædagogik
Emma R.
Emma R. - Student fra Aarhus Statsgymnasium
Alexandra L.
Alexandra L. Københavns Universitet - KU Biologi
Bugra Y.
Bugra Y. Copenhagen Business School - CBS Ha.Almen
Christoffer M.
Christoffer M. Aalborg Universitet - AAU Historie
Frederik C.
Frederik C. - Student fra Rungsted Gymnasium
Cornelius V.
Cornelius V. Roskilde Universitet - RUC Samfundsvidenskab og geografi
Marcus H.
Marcus H. - Student fra Nærum Gymnasium
Mathias U.
Mathias U. - HF-Enkeltfag
Magnus V.
Magnus V. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Matematik og Teknologi
Victoria M.
Victoria M. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Smilla E.
Smilla E. Københavns Universitet - KU Musikvidenskab og engelsk
Lars E.
Lars E. Københavns Universitet - KU Nanoscience
Nora N.
Nora N. Københavns Universitet - KU Fransk
Younes D.
Younes D. Københavns Universitet - KU Tandlæge
Birgitte R.
Birgitte R. - Korrespondent i engelsk og fransk
Line T.
Line T. Københavns Universitet - KU Dansk og Psykologi
Andreas K.
Andreas K. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Pauline L.
Pauline L. - Student fra Rysensteen Gymnasium
Sofie L.
Sofie L. - Studerende ved Falkonergårdens Gymnasium
Kirsten B.
Kirsten B. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie, AU
Maiken H.
Maiken H. Aarhus Universitet - AU Offentlig Politik og Økonomi
Claus N.
Claus N. Aarhus Universitet - AU Fysik
Eriona L.
Eriona L. Syddansk Universitet - SDU Farmaci
Anna V.
Anna V. Københavns Universitet - KU Tandpleje
Lucas R.
Lucas R. Syddansk Universitet - SDU Kemi og bioteknologi
Benjamin A.
Benjamin A. Aarhus Universitet - AU Psykologi
Emilie T.
Emilie T. Aarhus Universitet - AU Jura
Thien-An M.
Thien-An M. Aarhus Universitet - AU Nanoscience
Ida S.
Ida S. - Studerende ved Aarhus Katedralskole
Philip H.
Philip H. Københavns Universitet - KU Matematik
Mikkel A.
Mikkel A. Københavns Universitet - KU Matematik
Ditte H.
Ditte H. Københavns Universitet - KU Psykologi
Asmus M.
Asmus M. Københavns Universitet - KU Musikvidenskab
Sascha G.
Sascha G. - Student fra Nørregymnasium
Helena K.
Helena K. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, litteratur og kultur
Nanett J.
Nanett J. Aarhus Universitet - AU Engelsk
Ida A.
Ida A. - Student fra Odense Katedralskole
Morten R.
Morten R. Københavns Universitet - KU Engelsk
Freja S.
Freja S. - Student fra Egaa Gymnasium
Mads S.
Mads S. Aarhus Universitet - AU HA Almen
Marie L.
Marie L. - STX
Sigurd M.
Sigurd M. Aarhus Universitet - AU Tysk litteratur og kultur
Sara G.
Sara G. Syddansk Universitet - SDU Velfærdsteknologi
Johannes T.
Johannes T. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, litteratur og kultur
Caroline D.
Caroline D. Aarhus Universitet - AU Tysk sprog, kultur og litteratur
Emma L.
Emma L. - Student fra Aarhus Katedralskole
Nicolaj L.
Nicolaj L. Aarhus Universitet - AU Kinesiske studier
Sena Z.
Sena Z. Syddansk Universitet - SDU Jura
Maida S.
Maida S. - Studerende ved Sydkysten Gymnasium
Emil B.
Emil B. Syddansk Universitet - SDU Biomedicin
Abdiasiis A.
Abdiasiis A. Copenhagen Business School - CBS HA. Almen erhvervsøkonomi
Jeppe T.
Jeppe T. - Student fra Aalborghus Gymnasium
Cathrine N.
Cathrine N. Københavns Universitet - KU Engelsk
Ole K.
Ole K. Copenhagen Business School - CBS Ha. Kommunikation
Line M.
Line M. Aarhus Universitet - AU Medicin
Pernille H.
Pernille H. Aarhus Universitet - AU Engelsk og psykologi
Joachim K.
Joachim K. Aarhus Universitet - AU Historie
Ane S.
Ane S. Syddansk Universitet - SDU Tysk
Kerstin S.
Kerstin S. Syddansk Universitet - SDU Market and Management Anthropology
Natalie M.
Natalie M. Aalborg Universitet - AAU Software Ingeniør
Lærke C.
Lærke C. Aarhus Universitet - AU Musikvidenskab
Martin K.
Martin K. Aalborg Universitet - AAU Engelsk
Helle A.
Helle A. Aalborg Universitet - AAU Dansk
Gianna C.
Gianna C. Aarhus Universitet - AU Uddannelsesvidenskab
Magnus H.
Magnus H. Aalborg Universitet - AAU Arkitektur og Design
Tracy O.
Tracy O. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteratur
Anders E.
Anders E. - Student fra Rungsted Gymnasium
Anna S.
Anna S. - Student fra Nørre Gymnasium
Willads S.
Willads S. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Design og Innovation
Rikke F.
Rikke F. Aalborg Universitet - AAU HA.Almen
Mathias J.
Mathias J. Aalborg Universitet - AAU Samfundsfag
Nicholas D.
Nicholas D. Syddansk Universitet - SDU Erhvervsøkonomi
Alexander S.
Alexander S. Aarhus Universitet - AU Ingeniør i maskinteknik
Christian C.
Christian C. - Diplominginør maskinteknik
Maja H.
Maja H. Syddansk Universitet - SDU Bachelor of Arts med gymnasierettet tilvalg i dansk
Søren T.
Søren T. - Student fra Aalborg Katedralskole
Malene H.
Malene H. Aalborg Universitet - AAU Kemi
Lasse K.
Lasse K. - Student fra Hasseris Gymnasium
Daniel S.
Daniel S. Aalborg Universitet - AAU Bioteknologi
Christoffer L.
Christoffer L. Aarhus Universitet - AU Økonomi
Jonathan M.
Jonathan M. Aarhus Universitet - AU Spansk og spanskamerikansk sprog, litteratur og kultur
Ahmed M.
Ahmed M. Aarhus Universitet - AU Medicin
Jacob P.
Jacob P. Syddansk Universitet - SDU Market and management anthropology
Jeppe H.
Jeppe H. Aarhus Universitet - AU Molekylærbiologi
Tue J.
Tue J. Aarhus Universitet - AU It- og Kommunikations ingeniør.
Rikke H.
Rikke H. Aalborg Universitet - AAU Software ingeniør
Michael S.
Michael S. Aarhus Universitet - AU Jura
Mikkel K.
Mikkel K. Aarhus Universitet - AU Fysik
Anne S.
Anne S. Københavns Universitet - KU Russisk sprog og litteratur
Lars M.
Lars M. Lærerseminariet Lærer
Alexander W.
Alexander W. Aarhus Universitet - AU Matematik-Økonomi
Lorene N.
Lorene N. Aalborg Universitet - AAU Matematik
Maren C.
Maren C. Aarhus Universitet - AU Medicin studerende
Martin M.
Martin M. Københavns Universitet - KU Matematik
Pauli H.
Pauli H. University College - København & Hillerød - UCC Læreruddannelsen
Aske O.
Aske O. Aarhus Universitet - AU Samfundsfag
Lars S.
Lars S. Københavns Universitet - KU Bacheloruddannelse i Matematik
Camilla R.
Camilla R. Aarhus Universitet - AU Bachelor i lingvistik
Alexander W.
Alexander W. Aarhus Universitet - AU Matematik
Nita S.
Nita S. Aalborg Universitet - AAU Msc Development and International Relations
Michael P.
Michael P. Københavns Universitet - KU Forsikringsmatematik
Alfred R.
Alfred R. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Softwareteknologi
Darko N.
Darko N. Københavns Universitet - KU Cand.mag.hist.
Mathias L.
Mathias L. University College - København & Hillerød - UCC Lærerseminaret
Liva B.
Liva B. Københavns Universitet - KU Engelsk
Cecilie R.
Cecilie R. Lærerseminariet Lærer
Janni F.
Janni F. Aarhus Universitet - AU Musikvidenskab
Andreas B.
Andreas B. Aarhus Universitet - AU Nordisk sprog og litteratur
Tobias B.
Tobias B. Aalborg Universitet - AAU Politik og administration
Natascha D.
Natascha D. Syddansk Universitet - SDU Jura
Kasper L.
Kasper L. Aarhus Universitet - AU Erhvervsøkonomi HA
Ida A.
Ida A. Aalborg Universitet - AAU Psykologi
Søren M.
Søren M. Aarhus Universitet - AU Statskundskab
Helena E.
Helena E. Aarhus Universitet - AU Statskundskab
Gitte C.
Gitte C. Syddansk Universitet - SDU Farmaci
Frederikke L.
Frederikke L. Aarhus Universitet - AU Litteraturhistorie
Malene N.
Malene N. Syddansk Universitet - SDU Medicin
Dzenana V.
Dzenana V. Københavns Universitet - KU Engelsk
Julie C.
Julie C. Syddansk Universitet - SDU Idræt og sundhed
Laura R.
Laura R. Aarhus Universitet - AU Molekylær Medicin
Jeppe G.
Jeppe G. Aarhus Universitet - AU Medicin
Rebekka L.
Rebekka L. Aalborg Universitet - AAU Psykologi
Lærke J.
Lærke J. Aarhus Universitet - AU Antropologi
Joachim R.
Joachim R. Aalborg Universitet - AAU Matematik
Julie J.
Julie J. Aarhus Universitet - AU Ingeniør og husdyrvidenskab
Alex W.
Alex W. Aalborg Universitet - AAU Energiingeniør
Charlotte H.
Charlotte H. Københavns Universitet - KU Engelsk
Khalil R.
Khalil R. Aarhus Universitet - AU Medicin
Rachel B.
Rachel B. Københavns Universitet - KU Øst- og Sydøsteuropastudier
Jesper S.
Jesper S. Aarhus Universitet - AU Historie og filosofi
Joan M.
Joan M. Aalborg Universitet - AAU Samfundsfag og geografi
Kim O.
Kim O. Aarhus Universitet - AU Matematik/Statistik
Khalid K.
Khalid K. Syddansk Universitet - SDU Softwareudvikling
Michael N.
Michael N. Roskilde Universitet - RUC Samfundsfagvidenskab
Ali B.
Ali B. Danmarks Tekniske Universitet - DTU Fysik og nanoteknologi
Nick G.
Nick G. IT-Universitetet - ITU Digital medier og design
Cecilie J.
Cecilie J. Københavns Universitet - KU Dansk
Tugba C.
Tugba C. Lærerseminariet Lærer
Nanna K.
Nanna K. Aarhus Universitet - AU Historie
Nanna V.
Nanna V. Aalborg Universitet - AAU Landinspektørvidenskab
Amer M.
Amer M. Københavns Universitet - KU Medicin
Jon M.
Jon M. Roskilde Universitet - RUC Filosofi

Bliv ringet op i dag

Hør, hvad vi kan gøre for dit barn