Hej og velkommen til min underviserprofil!
Mit navn er Victori og jeg er i gang med en HF-uddannelse med fokus på det maritime. Jeg er glad for at lære fra mig og elsker at undervise. Jeg ønsker at gøre en forskel for børn og unge, eksempelvis også børn med ordblindhed, da jeg selv er ordblind. Jeg har selv fået hjælp til dette og ønsker at give min viden videre. Jeg har desuden erfaring med at hjælpe unge i forskellige fag samt i programmer, som man bruger i skolen.
Jeg er lektiehjælper ved GoTutor, fordi jeg drømmer om, i fremtiden, at blive lærer. Derfor ønsker jeg at få erfaring med undervisning.
Som underviser er jeg tålmodig og rolig af sind, og jeg kan derfor sagtens forklare materialet flere gange, indtil det er helt forstået. Jeg er god med unge mennesker af alle aldre, da jeg har været spring underviser og FDF leder i flere år.
Jeg glæder mig til at møde min kommende elev!