Tillykke! Du har truffet en god beslutning. Nemlig at blive endnu bedre! Derfor er du allerede godt igang. Jeg hjælper dig videre.
Udgangspunktet er din situation og faglige mål. Vi taler om, hvad du er bedst til, og hvad du vil forbedre. Så aftaler vi en plan, starter op, og justerer undervejs. Og naturligvis snakker vi om andet end "fag", så vi kender hinanden lidt.
Jeg bringer en rolig personlighed, stor faglighed og praktisk erfaring fra erhvervslivet i Danmark og udland samt HHX undervisning.
Du møder også en underviser med et åbent, internationalt syn på verden. Jeg har boet i Frankrig, Canada og England i længere tid. Du får en varieret og virkelighedsnær undervisning, hvor fokus er på dine mål og din forbedring.
At du bliver bedre, får mere motivation & faglig glæde, motiverer mig! Lad os komme igang.