Mit navn er Victor. Til dagligt går jeg i 2.g på Ikast-Brande Gymnasium, STX. Derudover spiller jeg elite-fodbold i Herning Fremad, så derfor bor jeg på et sportscollege i Ikast. Jeg har igennem en periode været frivillig målmandstræner for yngre målmænd, da jeg selv er fodbold-målmand. Jeg har været og er stadig meget glad for at træne yngre i fodbold og lære fra mig i det, jeg er bedst til.
Det er også derfor, jeg er tutor hos GoTutor. For mig er min motivation at se mit arbejde give pote, ved at jeg kan se, at eleven rykker sig.
Jeg vil skabe god undervisning ved at være parat og kvalificeret. Jeg har altid et godt humør, og jeg er motiveret til at lære fra mig. Jeg vil forsøge at gøre undervisningen spændende, men også lærerig. For at eleven får maksimalt ud af undervisningen, vil jeg møde eleven i øjenhøjde og undervise med de metoder, som gavner eleven mest muligt.